masáže Plzeň
Jarka - Marie Hlavsová

foto masáže Jarka Marie Hlavsová

Lymfatické masáže ...jsou technikou jemnou a příjemnou. Proti klasické masáži, kde je třeba sval promasírovat tlakem do hloubky, je při lymfatické masáži tlak minimální, neboť lymfatický systém se nachází v podkoží . Lymfatická masáž zlepšuje průchodnost lymfatického systému, působí příznivě při bolesti hlavy, odstraňuje metabolity z těla, kůže a podkoží. Zrychluje regeneraci po operacích a úrazech, působí proti vysychání pokožky Pravidelné lymfatické masáže jsou účinné při boji s celulitidou a zmenšují objem svalů. Také mírní otoky podbradků, končetin, očních víček a měla by mít vliv i na zvýšení imunity organismu.

Indikace:
• Celulitida, otoky, obezita, poúrazové stavy, lupénka, migréna, revma, operace žil, operace prsu, zánět dutin, bolesti kolen, bolesti ramenních kloubů, bolesti hlavy, nízká imunita, těžké unavené nohy, celková únava a vyčerpání…

Kontraindikace:
• Akutní onemocnění ledvin, nádorové onemocnění, chemoterapie, ozařování, horečka vředy, hypertyreóza, hypotyreóza, akutní bronchitida, dialýza, akutní zánět žil, streptokové.

Cena lymfatické masáže celkové:

80 min

600,- Kč