masáže Plzeň
Jarka - Marie Hlavsová

foto masáže Jarka Marie Hlavsová

sportovní a rekondiční masáže ...sportovní a rekondiční masáž patří spolu s masážemi lymfatickými a reflexními mezi masáže klasické. Napomáhají při bolestech zad, šíje, končetin. Uvolní Vaše tělo i mysl a zbaví Vás únavy a stresu. Měly by Vás uklidnit a uvolnit svalové napětí.

Při masážích používám hmaty tření, hnětení, roztírání, tepání a chvění a provádím je rostlinnými masážními oleji s přídavkem aromatických esencí. Tyto oleje se výborně vstřebávají a nezanechávají na těle pocit mastnoty. U sportovních masáží používám také emulze.

Účinky:
Masáže jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků. I proto se v současné době plné stresu a pracovního vypětí stávají neodmyslitelnou součástí relaxace.

První z pozitivních účinků spočívá ve zlepšení prokrvení, tím se urychluje přísun kyslíku a živin a současně dochází ke zvýšenému odplavování odpadních látek zadržovaných v těle. Urychlují tedy celkovou regeneraci organismu. Kromě fyzického působení mají také velmi blahodárný vliv na naši mysl. Dochází k celkovému uvolnění, odstranění únavy a stresu, který je v dnešní době mnohdy příčinou ztuhlého a bolavého svalstva, zejména v oblasti šíje a ramen.

U klasických masáží je důležitá pravidelnost, neboť teprve jejich opakovaným prováděním docílíme požadovaného efektu.

Kontraindikace:
• Kontraindikacemi jsou např. horečka, kožní choroby, akutní záněty apod., které masáž přímo vylučují a potom ty, kdy je jen třeba zvýšené opatrnosti (např. těhotenství). Máte-li jakékoliv pochybnosti, raději mi předem zavolejte.

Cena za sportovní a rekondiční masáže:


záda, šíje, krk

350,- Kč

celková masáž

650,- KčJsou možné i další kombinace, myslím, že jejich rozepisování zde, by přispělo spíše k větší nepřehlednosti. Vznikne-li potřeba nějaké domluvy, dohodneme se určitě snadno osobně ...